Çakıl Taşları Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çakıl Taşları Dizisi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bir bayanın alabileceği en güzel cevap...

YazarMesaj
UpSs KRaLiÇé
Moderatör
Moderatör
UpSs KRaLiÇé

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 551
Rep Gücü Rep Gücü : 2
Beceri Puanı Beceri Puanı : 1401
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : AnKaRa

Bir bayanın alabileceği en güzel cevap...  Empty
MesajKonu: Bir bayanın alabileceği en güzel cevap...    Bir bayanın alabileceği en güzel cevap...  EmptySalı Tem. 20, 2010 3:38 am

Adam akşamdan kalma büyük bir baş ağrısıyla uyanmış zorlukla gözlerini açarak yatağından doğrularak... şöyle bir etrafına bakmış... Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri ütülenmiş durumda aspirinleri içerken komodindeki not dikkatini çekmiş.

"sevgilim günaydın.... kahvaltın mutfakta. ben alışverişe gidiyorum. erken dönerim seni seviyorum."
kalkıp giyinmiş ve mutfağa gitmiş bakmış oğlu kahvaltı ediyor ve kendi servisi ve gazeteleride masanın üstünde duruyormuş oturmuş Kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş "Evlat dün gece neler oldu biliyor musun?" Oğlu; dün gece sarhoş olarak eve geldiğinde saat üçü geçiyordu.
Önce koridordaki sandalyeyi devirdin ve ardından kustun daha sonrada yüzünü odanın kapısına çarptın ve bir gözün morardı. adam şaşırmış vaziyette: anlayamadım. Neden o zaman her şey temiz kahvaltı hazır ve gazetelerim alınmış?
-Çocuk : onu mu soruyorsun? annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp pantolonunu çıkarmaya çalıştığında;
bayan beni yanlız bırakın "BEN EVLİ BİR ADAMIM" dedin..

Bir bayanın alabileceği en güzel cevap...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce bir insan güzel bulduğunu mu sever, yoksa sevdiğini mi güzel bulur?
» soruya soruyla cevap verme..=)
» Çok Güzel Resimler (:
» Yıldız Tilbe__ Guzel
» Güzel Türkçemize Uyalım !!!!