Çakıl Taşları Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çakıl Taşları Dizisi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bengü… KIRMIZI BOYA DOLU KÜVETTE 22 SAAT GEÇİRİNCE DOKTORLUK OLDU !

YazarMesaj
Tuuba17
Kraliçe
Kraliçe
Tuuba17

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1223
Rep Gücü Rep Gücü : 110
Beceri Puanı Beceri Puanı : 3444
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : Ankara

Bengü… KIRMIZI BOYA DOLU KÜVETTE 22 SAAT GEÇİRİNCE DOKTORLUK OLDU ! Empty
MesajKonu: Bengü… KIRMIZI BOYA DOLU KÜVETTE 22 SAAT GEÇİRİNCE DOKTORLUK OLDU !   Bengü… KIRMIZI BOYA DOLU KÜVETTE 22 SAAT GEÇİRİNCE DOKTORLUK OLDU ! EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:41 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Sırada Sen Varsın" şarkısı için kamera karşısına geçen Bengü, rol gereği kırmızı boya dolu küvette saatler geçirince alerji oldu. Tüm vücudu alerji olan Bengü, "Çekimi bırakmalısın" uyarılarını aldırmadan çekime devam etti.

Bengü, 'Sırada Sen Varsın'a bu yazın hit klibini çekti. Hakan Yonat'ın yönetmenliğini yaptığı klip çekimleri 22 saat sürdü. 50 kişilik bir ekibin görev aldığı klip çekimlerinde kırmızı boya dolu küvete giren Bengü'nün tüm vücudu alerji oldu.

Çekimler esnasında zor anlar yaşayan Bengü, "Çekimi bırakmalısın" uyarılarına kulak asmadan çekimi tamamlayıp işine ne kadar çok ciddiye aldığını bir kez daha kanıtlamış oldu. Bengü, "Ben işim için herşeyi göze alırım. Bu çekimleri tamamlamam gerekiyordu. Zorlanarak da olsa tamamladım ama ortaya harika bir klip çıktı" dedi.

Bu yaz sessiz sedasız hazırladığı single ile sevenlerinden tam not alan Bengü, "İçime sinen harika iki şarkı seslendiriyorum. Ve içime sinen harika bir klip çektim. Sırada ikinci klip var. Onu da çok kısa süre sonra çekeceğim" dedi.

Çekimler sonrası soluğu hastane de alan Bengü, "İşim için her türlü zorlukla baş edebililirim. Önemli olan güzel, doğru ve kaliteli birşey yapmak. Bende her zaman kalitenin peşindeyim." diyerek sevenlerinin karşısına iyi, güzel ve doğru işlerle çıktığını belirtti.

Bengü… KIRMIZI BOYA DOLU KÜVETTE 22 SAAT GEÇİRİNCE DOKTORLUK OLDU !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hande Yener - Kırmızı
» Bengü'den Maxi Single!
» Beren Saat
» Sıla'ya benzetilen Bengü çılgına döndü
» Paris Hilton Saat Modelleri