Çakıl Taşları Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çakıl Taşları Dizisi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çenesindeki Yara İzi Şaşırttı

YazarMesaj
Esperanza
Genel Moderatör
Genel Moderatör
Esperanza

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 645
Rep Gücü Rep Gücü : 3
Beceri Puanı Beceri Puanı : 1411
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ankara

Çenesindeki Yara İzi Şaşırttı Empty
MesajKonu: Çenesindeki Yara İzi Şaşırttı   Çenesindeki Yara İzi Şaşırttı EmptyPerş. Tem. 22, 2010 6:33 pm

Üç yaşında düşen ve semt dispanserinde üç dikiş birden atılan ünlü Oyuncu, bu yara izini çenesinde hala taşıyor
Nurgül Yeşilçay, Girne Amerikan Üniversitesi tarafından Yılın TV Kadın Oyuncusu seçildi. Cratos Premium Hotel'de düzenlenen ödül törenine katılan Nurgül Yeşilçay şıklığıyla da dikkat çekti. Ayakligazete.com'un haberine göre, hayatında ilk kez diyet yaptığını ve 6 kilo birden verdiğini açıklayan Nurgül Yeşilçay, "Doktora gittim, kolesterolüm .yüksek çıktı. Hayatımda ilk kez diyet yapmak zorunda kaldım. Spor da yaptım. Yani eskiden yaptığım sporun devamı gibiydi. Böylece zorunlu olarak kilo vermiş oldum" diyor.

Bol bol yürüyüş yaptığını söyleyen Nurgül Yeşilçay, "Yüzmeyi çok seviyorum. Fakat film çekimi, dizi derken bir türlü tatil yapamıyorum. Bu yüzden de yüzemiyorum" şeklinde konuşuyor. Handan ipekçi'nin yönettiği bir filmde, Nejat işler'le birlikte karı koca oynayan Nurgül Yeşilçay, "Eski Ertem Eğilmez filmleri tadında bir yapım. Tatlı bir aile komedisi" diyor.
Bu arada sanatçının çenesinin altındaki bir yara izi dikkatimizi çekiyor. ilk kez gördüğümüz bu yara iziyle ilgili olarak Nurgül Yeşilçay, "Üç yaşımdan beri var. Mahallede düşmüştüm. Semt dispanserinde üç dikiş attılar. Yıllardan beri taşıyorum, herhalde yeni fark ettiniz" şeklinde konuşuyor.

Ödül töreninde 'Yılın En iyi TV Kadın Oyuncusu' ödülünü alan Nurgül Yeşilçay az kalsın yere kapaklanıyordu. Geceye tek omuz, desenli saten bir elbise ile katılan güzel Oyuncu nazara geldi... 'Aşk ve Ceza' isimli dizide başrol Oyunculuğunu paylaştığı Murat Yıldırım da gece de 'En iyi Erkek Oyuncu'ödülünü aldı. Güzel Oyuncu 'Aşk ve Ceza' isimli dizideki rol arkadaşı Murat Yıldırım' ı sahneye tebrik etmeye çıktığında az kalsın yere kapaklanıyordu!

Çenesindeki Yara İzi Şaşırttı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beyaz Sevgilisini Şaşırttı
» Sertab Erener - Yara