Çakıl Taşları Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çakıl Taşları Dizisi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri

4 posters
YazarMesaj
Esperanza
Genel Moderatör
Genel Moderatör
Esperanza

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 645
Rep Gücü Rep Gücü : 3
Beceri Puanı Beceri Puanı : 1411
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ankara

1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri   1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri EmptyPerş. Tem. 22, 2010 8:06 pm

1.Bölüm Replikleri

Alıntıdır

Sevil: Pardon.Burası neresi tam olarak?
Ekrem: Üniversite,kampüs,teknoloji merkezi,İstanbul.
Sevil:Hayır yani İlim İrfan'ın kampüsü nerde?
Ekrem:Çekmeköy.Henüz bir inşaat halindeyiz.İnşaatımız bitene kadar ....
Ayçin: S*lak
Sevil:Napıyım kızım soru soramayacak mıyız.Takıdık bi bebenin peşine deve sürüsü gibi bişey anlamadım zaten.
(Cihan fotograf çeker.)

Ayçin:Belli kafan çalışmıyor çalışsaydı eger LYS'yi kazanırdın.
Sevil:Sende ODTÜ ziraat kazandın galiba.
Ayçin:Ya noluyo be
Sevil:Ergen belgeselimi çekiyorsun oglum.
Cihan:Özür dilerim sadece fotograf çekiyordum hani tartışıyorsunuz ya.
Sevil:Buldun aksiyonu çek tabi kız kavgası istiyorsan başka tarafa.
Ayçin:Sapık

Ekrem:Kızlar sizi biraz yordum galiba.
Ayçin:Yo biraz.Ama çok güzeldi.Kerem bey siz hep burda mısınız yani ben kaybolursam felan sizi bulurum.
Sevil: ıı Aranızda başka zaman konuşursunuz Kerem bey benim bazı sorularım olacaktı mesela ders programı felan.
Ekrem:Aklına takılan bütün sorular için beni arayabilir ya da mail atabilirsin.Tamam mı canım
Ayçin:Sonra bende alıyım numarasını benimde aklıma takılan bişey olursa ararım.
Sevil: Nerene?

Ayçin: Kayıtlar ne zaman dedi?
Sevil: Hepsi kitapçıkta yazıyo önce kayıt parası ders seçmeler bir ay sonra.
Ayçin: Ya aslında tanıtım okumak istiyodum ama bu işletmeninde binaları çok güzelmiş ya
Sevil: Binaya göre ders seçende.
Ayçin: Kızım sen kime hava atıyorsun.Tercih yapıcak durumdamıyız.Yani puanın o kadar yüksekse git başka üniversiteye hiç gelme buraya.
Sevil: Hı Bogaziçi,Oksfort kapımda çünkü.

Neşe: Sende al artık birini Nergis olmuyor böyle tek başına yakcaksın saçlarımı.
Nergis: Yok canım yakar mıyım sende aşk olsun Neşe'cim.Biliyorum birileri lazım ama Neşe'cim napıyım Şu an kazandıgımızla anca dükkanı döndürüyoruz.Hem şu an çok mümkün görünmüyor.
Müşteri 2 : ee Nergis kızın ne güne duruyor.Baksana almış eline cep telefonunu bikbik de bikbik.Madem elinde bişeyle oynucak ve eline bi fırça yada maşa da hiç degilse fönleri çeksin.
Nergis: Ah ah
Müşteri 2: Kimle yazışıyo bu.Mahalleden biriyle mi?
Nergis: Yok canım.Hayır hayır öyle bişey olsa benim haberim olurdu.

(Ayçin hazırlanır)

Nergis: Noldu kızım hayrola nereye böyle.
Ayçin: Üniversiteye
Nergis: O kayıt parası noldu.
Ayçin: Ben şimdi onları aradım.Durumu anlattım.Dedim ki okul bi başlasın dedim ben dedim part time iş bulucam dedim.Taksitle taksit taksit ödücem dedim.Onlarda kabul ettiler.
Nergis: ee oluyormuymuş peki böyle bişey.
Ayçin: Olu.. oluyormuş.Oldurdum
Nergis: Aferin be
Müşteri 2: haha nasıl okulmuş bu böyle koltuk alır gibi.Hem sen üniversiteyi kazanamamıştın ya
Ayçin: Kazandım işte çatlada patla.Ha bu arada bişey söylücem Saçlarında pişmaniye gibi
Müşteri 2: aaa
Nergis: Aman sende çocukla çocuk olma canım.Düzelticem.Böyle kalacak degilsin ya papaz gibi.

Cihan: Ben burdan gidiyorum.Sizinle tanıştıgımıda hiç memnun olmadım.Eyvallah
Sevil: Ya nereye gidiyorsun daha karakola gitcez hop
Ayçin: Oglum sende para b.. galiba ha gelde hayrına karakola bi ifade ver.
Sevil: Ya üçümüz olursak belki bizi dinlerler.
Cihan: Biz kimizki bizi dinleyecekler.Dolandırıldık apt*l gibi polise gitsek bize güler unutun o paraları
Ayçin: Ben unutamam o paraları benim geri almam lazım
Sevil: Ya peşini bırakmıcaz demi yapma
Ayçin: hii o sürüngeni bi buluyum böyle kafasını ezicem onun
Cihan: Hiç bişey yapamazsın.Bu ülkede insanlar öldürüüyorda elin kolun baglı oturuyorsun. size iyi şanslar

Ayçin: aa Cihan adı Cihanmış.
Sevil: Gerizekalı sünepe
Ayçin: Korkak tavuk
Sevil & Ayçin: Sal*k

Ekrem: Biz niye yerde oturuyoruz.Niye masada oturmuyoruz ya
Ekrem: Napıyo lan bu
Neşet: Evet sorumuş şu.Bu makara sisteminin dengede durup durmadıgını belirleyin ve çözümünü kanıtlayın.Başla
(Ekrem Cenker'e bakar)
Neşet: Aferin bak evladım bak.Aç oglum sende aç.

Nisanur: Üf yine nereye gidiyorsun gece gece dedem kızıcak
Ekrem: O görmeden evden çıkmayı başarabilirsem bi sorun olmaz
Nisanur: aah sonra olan bize oluyo ama annemle bana kızıyo bare nereye gittigini söyle de böyle sorarsa cevap verebilelelim
Ekrem: Namaza gidiyorum gelicem ya nereye gidebilirim Cenker'e gidiyorum ya
Nisanur: İyi tamam fazla geç kalma ama sonra dedemi tutamıyoruz böle esiyo köpürüyo filan yani biliyosun
Ekrem: Peki Peki

Esperanza
Genel Moderatör
Genel Moderatör
Esperanza

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 645
Rep Gücü Rep Gücü : 3
Beceri Puanı Beceri Puanı : 1411
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ankara

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri   1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri EmptyPerş. Tem. 22, 2010 8:07 pm

2.Bölüm Replikleri.

Alıntıdır

Ekrem: Yani şöyle bişey aramızda seviye farkıda yok.Böyle gül gibi geçinir gideriz.
Sevil: Valla onu seviye tespit sınavından önce bilemeyiz.Misal ben okulu üçüncülükle bitirdim.Kesin sen liseyi dışardan felan bitirmişsindir.
Ayçin: Ya bırakın şimdi nostaljiyi. Hocam siz bizim seviyeyi coşturacak mısınız yani istedigimiz üniversiye kazanma garantisi veriyor musunuz?
Sevil: Yavaş gel kızım.O sendeki potansiyele baglı hocayı David Capılmınd mı zannettin.
Ayçin: Haa senin puanın o kadar yüksektiki yani yerlere göklere sıgamadı dimi.
Sevil: Bana bak
Ekrem: Ha kızlar isterseniz çamur getiriyim orada güreşin.Zaten hani izlemeside çok zevkli olur yani

Nisanur: Bu da benden sana kıyak.Elin adamını saatlerce çay bahçelerinde bekledim.Gelmeyince uzaktan beni görünce begenmedi gitti dedim.Özgüvenimi sarstınız,kimlik bunalımına girdim.Hem benimle ugraşmaya ne hakkınız var.
Ekrem: Aman be abla.Yani geçer atlatırsın yani.Gençsin,gü..leçsin yani hemen geçer Very Happy Ya aman ne var biraz eglendiysek ya
Nisanur: Eglenmekmiş.Şimdi eglenmek sırası bende Ekrem bey.Bu daha hiçbişey.Dedim duysun o zaman görücez eglenmeyi.
Ekrem: Hiii! Benim ablam intikam yemini mi etmiş ha.Benim ablam tontik kardeşine kıyamazmış ama.
Nisanur: Aman hiçte bile öyle bi kıyarım ki
Ekrem: Kıyamazmış.
Nisanur: Kıyıcam
Ekrem: Kıyamazmış
Nisanur: Ay kıyıcam
Ekrem: Kıyma! kıyma yoksa bende senin bu evlilik sitelerinden bahsetmek zorunda kalırım.Napıyım yani başka çarem kalmadı.
Nisanur: Alçak.Bi de sevimli numaraları yapıyorsun be.
Ekrem: Ama sevimliyim kabul et sevimliyim sevimliyim Smile

Cenker: Ablandan yırtmışız oglum biz bunu mu halledemicez
Ekrem: Oglum gözünü sevem özüne dön.Tak şu gözlügünü ya.Ne öyle yanımda yazlık flörasan gibi kırpış kırpış.
Cenker: Napıyım oglum sakladı gözlügümü annem.Lensi hep takıyım sürekli alışıyım istiyormuş.
Ekrem: Bak yani yakışsa içim yanmayacak.Bakıyım.cık .Oglum çıplak göz sende iyi durmadı gibi ha böyle şaşılıgını ortaya çıkardı.
Neşet: Vay vay vay vay vay. Allah allah. Hımm bak buda çok enteresan
Ekrem: Hocam ne görüyorsunuz.
Neşet: 3 degil 300 kere girse kazanamaz bu alıklar diyo.aaa bide şemsiye var bi tek sapı görünüyo.
Sevil: Ne oldugunu bizde biliyoruz.Bundan sonra ne olacak önümüze bakalım dimi.
Neşet: Ölü eşek kurttan ne korksun.Sınav geçmiş konuşuyo.Bakın bu arkadaşınızda erken bunama geç algılama var.Ama kahrolmayın herkes s*lak olabilir.Önemli olan s*laklıgının farkında olmak.
Sevil: Bize hakaret edemezsiniz.LYS s*lak olup olmadıgımızı göstermez.
Neşet: Gösterirr. İnsan önce kim oldugunu bilecek.Durumunu anlayacak.Ben buyum şu yüzden s*lagım bu yüzdende burda kendim gibilerle birlikteyim diyecek.
Sevil: YETER! Ben s*lak degilim.
Neşet: Niye kazanamadın o zaman LYS'yi.Madem salak degilsin madem çok çalıştın neden.
Sevil: Ben kazancagıma inanmadım.
Neşet: Peki. Sen niye kazanamadın Behlül :zuha:
Ekrem: Hocam ben yeterince hazırlanamadım.
Neşet: Ayna karşısında hazırlandıgın için olmasın sakın.Hıı.Jöleyle yapılan egzersizler,saçı acaba saga mı yatırsam sola mı yoksa ortada mı ayırsa Behlül haaa zor tabi Behlülün işi çok zor valla
Ekrem: Ayıp ediyorsunuz hocam.Tamam buda bi strateji.Bizi kışkırtıyorsunuz.Ama bu kadarı biraz fazla abartı degil mi?
Neşet: abartı mı dedin.Asıl abartı burda.Matematik 5,Türkçe 12,Sosyal bilimler 7 bakın bunlar arkadaşınızın netleri.Fen Bilimleri kök1 Türkiye genelinde .
Ekrem: Hocam tamam ben çalışmadım kazanamadım.Oldu mu?
Neşet: Evet peki.Behlül arkadaşımızın kagıdını da sefil kızımızınkinin yanına koyuyorum.Evet.Oo bakın bu arkadaşınız da iki ters bi düz yapmış.Hiç bi soruyu cevaplamamış.Ayçin hanginiz?
Ayçin: Benim
Neşet: Aferin kızıma.Çinçin arkadaşımızda baştan bi halt edemicegini anlamış hepsini sallamış.İlkokulu bitirebildin mi sen kızım hı okuma yazman varmı?
Ayçin: İlkögretimi tabiki bitirdim okumam yazmam var yoksa niye burda oluyum ki.
Neşet: Evet evet okuman yazman var dersaneyede gitmişsin ama aklını götürmemişsin.Onu alışveriş merkezinde bırakmışsın.IQ'n mu düşük kızım senin derdin ne
Ayçin: Benim kafam dagılıyo yani ben kendimi derse veremiyorum.
Neşet: Ne dagılıyo
Ayçin: Kafam dagılıyo
Neşet: Hıı iyi iyi hiç degilse bunu bilicek kadar aklın varmış aferin.
Cihan: Ben kazanamadım çünkü aslında umrumda bile degildi.
Neşet: (Cenker'e) Şuursuz musun oglum sen?
Cenker: Ben
Neşet: Hıı
Cenker: Be.ben degilim hocam şu.şuurluyum ben
Neşet: Peki madem şuurlusun neden matematikte 38 yaptın digerleri boş
Ekrem: Hocam umursamayan o degil ya o as...
Neşet: Sen sus bıldırcın beyinli bu sınavda bayılmıştı demi.Hıı .Bana bak bayılma yine ayıltmam ona göre
Ekrem: Hocam çok üstüne gitmesek
Neşet: Nolcak hassas ruhu mu incilcek.Ha yoksa bayılır mı

Ekrem: Onu içkiden uzak tutmalıyız.Yani iki iki daha dört bu iş bu kadar.
Sevil: Peki iki sekiz daha kaç hadi onu da söyle
Ekrem: Sen bugün benle çok ugraştın.Altında kalmam söyleyim. :L

Ekrem: Bak ne diyo.Aile destegi çok önemliymiş.Oglum bu herif yapa yalnız bu Cenko.ee şimdi biz mi bu durumda buna amigoluk yapıcaz.
Cenker: Bak benimkindede diyorki.İki çorba kaşıgı kekik otu,bir litre kaynar su ile haşlanıp demlenmesinin ardından sıcak olarak bi termosa doldurulup 15 dk da bi yemek kaşıgıyla içirilir diyo
Ekrem: O ne lan öyle.Kocakarı sitelerinde mi geziyosun. Kocakarı demişken oglum Sevil'i gördün mü lan sürekli bana saldırıyo
Cenker: Ha kız bayılıyor sana belli.
Ekrem: Hahahaha o bayılsında Neşet bayılmasın.

Ayçin: Sen bi degişiksin ya.Yani nası desem böyle safsın desem bunca dolabı nasıl döndürdün.Kusmalar utanmalar felan
Cenker: Onlar stresten oluyo
Ayçin: hmm ee olsun bende bi ara stresten tırnaklarımı yiyodum sonra frenç yaptırmaya başladım kıyamadıgım için yemiyorum.Aslında sende böyle bi çözüme gidebilirsin
Cenker: Bilmem ki nası olur.Bende yaptırsam işe yarar mı
Ayçin: Frenç mi yaptıracan.Sıkma canını sana başka bi çözüm daha buluruz.

Neşet: 1 .Bazı aylar 30 bazı aylar 31 çeker kaç ayda 28 gün vardır.
Ekrem: (Sevil'e) Bi filmde vardı bu Böyle hocası garip garip şeyler yaptırıyodu ögrencisine
Sevil: Karate-Kid.Böyle karate hocası çocuga duvar felan boyatıyordu.
Ekrem: Evet (Bu sahnede ne tatlı baktı Sevil'e bitanem :L )
Neşet: 2.Bi adam dikdörtdgen şeklinde her cephesi güney manzaralı bir ev yapıyor.O evi kocaman bi ayı ziyaret ederse ayı ne renk olur.Kusmus uleve sen biliyo musun bu ayıyı
Cenker: Hayır hocam.
Neşet: İyi o zaman bunuda bilmiyorsundur. 3..Size üç tane hap veriyorum.Bu hapları yarımşar saat arayla alın diyorum.Hapların tamamını kaç saatte bitirirsiniz.
(Sevil'e) Sen kafadan mı çözceksin.
Sevil: Hayır hocam çözmücem
Neşet: Niye
Sevil: Çünkü bu soruları neden soruyorsunuz mantıgını anlamadım.
Neşet: Sen cevabını bilmiyorsun diye.
4.Odaya bakın.Birbirinizin muşmula suratına degil odaya.Bakın Yeter bu kadar baktıgınız.Kapatın gözlerinizi.Kapat kapat kapatın gözlerinizi kapat kapat (Çayı içer) 3 2 açın.Soruları cevaplayın odadadaki eksigi bulun kopya serbest süreniz 1 buçuk dakka
Sevil: Ya kafa buluyo bizimle ya.
Cenker: Sorular çok acayip ama ya.
Ekrem: (Ekrem Sevil'in kagıdını alır) Sen yaptın mı soruları. (Sevil geri kagıdı alır.) Ne var ya hoca kopya çekebilirsiniz dedi.
Sevil: Şimdi şubat 28 mart nisan mayıs 31 ee sayın işte hepsini
Cenker: Ya öyle degil işte.Dogru cevap bütün aylar yani hepsinde 28 gün varya.
Ekrem: Aferin lan.
Sevil: ee Peki ayı ne renk olur ne demek
Ayçin: eee ayı kahverengi olur.Bi tek kutu kolanın üstünde ayı varya bi o beyaz
Sevil: O kola ayısı degil kutup ayısı canım
Ayçin: haa ikiside ayı canım yani
Sevil: Haaa kutup ayısı beyaz olur tabi ya
Cenker: Evini kuzey kutbuna yapmış çünkü
Sevil: Evettt çak
(Çakarlar)
Ekrem: Kutupta ev mi olur ya allah allah adam dalga geçiyo işte
Sevil: Oglum hoca bizim dikkatimizi ölçmeye çalışıyo ama tabi sende algı sıfır oldugu için anlamaman çok normal

(Ekrem beyimiz Sevilimizi kıskandı süperdi ya seviliyorsun Eko )
feriş

feriş

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Rep Gücü Rep Gücü : 0
Beceri Puanı Beceri Puanı : 19
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : bursa

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri   1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri EmptyPerş. Tem. 22, 2010 8:40 pm

en begendiğim bölüm en sondaki süper o bölüm yaaaaa 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Icon_smile
S.S.*

S.S.*

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 67
Rep Gücü Rep Gücü : 0
Beceri Puanı Beceri Puanı : 71
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Samsun.*

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri   1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri EmptyCuma Tem. 23, 2010 6:03 pm

Teşekkkrler (:
nslnr

nslnr

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 247
Rep Gücü Rep Gücü : 6
Beceri Puanı Beceri Puanı : 304
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : Trabzon

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri   1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri EmptyPerş. Tem. 29, 2010 8:21 pm

S.B. : Ee anlat bakalım, ilk günün nasıl geçti?
S: Ya iyidi işte, böyle daha çok hocalarla öğrencilerin tanışma günü gibiydi.
S.B. : Ha.. E hocalar nasıldı, var mı seni etkileyen?
S: Var aslında.
S.B. : Bildik biri mi ismi ne?
S: Yok, daha genç. Adı Neşet, böyle enteresan bi tarzı var diğer hocalara hiç benzemiyo.
S.B. : Sevdik yani Neşet hocayı.
S: Yani.. Biraz bizi zorlıycak ama iyi hoca belli.
S.B. : Sen zorlanmazsın kızım. Bak olmaz diyodun, başardın, girdin üniversiteye. Çünkü sen farklısın, hep faklıydın. Çocukken bile. Yaşıtların dizleri kanayınca ağlar kucak isterlerdi, sen tentürdiyot isterdin, kendi ellerinle sürmek için.
S: Yani..
S.B. : Yani.. Ben kızımla hep gurur duydum, hep inandım ona. Biliyodum çünkü düştüğünde, kaybettiğinde kalkıp yaranı sarıcağını biliyodum. Bi baba için bundan daha rahatlatıcı, bundan daha huzur verici bişey olabilir mi.. Kazandın iyi oldu, ama beni en çok sevindiren ne oldu biliyo musun?

S: Ne..
S.B. : Bu üç yıl içinde asla vazgeçmemen. Bu çok önemliydi benim için, çünkü sen pes etmedin.
S: Sen bana o tentürdiyotu uzatmasaydın, ben asla başaramazdım baba.
S.B. : Kızım benim.

Cenker: Biz artık 5 kişi olucaz.
Ekrem: Hocam arkadaşlarla birlikte giricez derslere.
Cenker: Tabi siz de uygun görürseniz.
Ekrem: Bizce bi mahsuru yok yani biz uygun gördük. 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-grin İşte bu arkadaşlar da bizim gibi onca sene uğraşmışlar, kazanamamışlar. E şanssızlık ya, olmayınca olmuyo. 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-grin Siz de artık bu gençleri sevindireceksiniz. Ha 2 kişiyi sevindirmişsiniz, ha 5 kişiyi. Artık 3ün 5in hesabını yapmazsınız. 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-grin
Cenker: Bizim zaten o konuda bi şüphemiz yok sizden ama iz yine de nezaketen soralım dedik.
Ekrem: Yani şöyle bişey aramızda seviye farkı da yok. Böyle gül gibi geçinir gideriz biz.
Sevil: Valla onu seviye tespit sınavında önce bilemeyiz. Misal ben okulu 3.lükle bitirdim. Kesin sen liseyi dışardan falan bitirmişsindir.
Ayçin: Ya bırakın şimdi nostaljiyi. Hocam. Siz şimdi bizim seviyeyi coşturucak mısınız? 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical Yani.. istediğimiz üniversiteyi kazanma garantisi veriyo musunuz?
Sevil: Yavaş gel kızım. O sendeki potansiyele bağlı. Hocayı David Copperfield mı zannettin.1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical
Ayçin: Haa, senin puanın o kadar yüksekti ki yani yerlere göklere sığamadı dimii?
Sevil: Bana bakk.
Ekrem: Ha kızlar! İsterseniz çamur getiriyim orda güreşin.
(Sevil'i baştan aşağı süzereekk1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-in_love)
Zaten, hani izlemesi de çok zevkli olur yani.1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-in_love
Cihan: Ya aslında şeyi konuşalım, haftalık ders programını. Mesela benim matematiğim zayıf. Gerçi siz fizikçisiniz ama ikisi de kardeş dersler dimi yani.
Ekrem: Evelallah Neşet hoca onun da üstesinden gelir ya. Onda herşey var. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, arkeoloji, an...
Cihan: İyi tamam da şimdi hepimizin eksikleri farklı, nası bi yöntem izliycek yani..
Sevil: Heralde ihtiyacı olanla teke tek çalışcak yani dimi.
Cenker: Hocamız bilir nası yapması gerektiğini.
Cihan: Ya o bilir de biz bilelim bizz.
Neşet: Allah Allah..
Topluca: Noldu noldu?
Neşet: Fare var!1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical
Burada koşuşmaları anlatılmaz, yaşanır, izlenir. 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Icon_lol
Ekrem cama çıkar: Fare mi! ben çok korkarım faredenn.1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical
O sırada Neşet dehşetliğini yapar ve kapıyı kapatır.
Ekrem: Kapıyı mı kapattı o. Hocamm!
Sonra da pencereyi kapatır.
Ekrem: Anam anam anam anam anam anam!
Aşağı iner- Hocam hocam! Hocaam! Öğretmeniiim?1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical
Cihan: Bu ne şimdi ya?!
Sevil: Ya adam resmen bizi kapının önüne koydu. Bu hoca falan değil ha bak yine kandırıyosunuz bizi.
Ekrem: Valla hoca ya yemin billah hoca. Sadece beşi bi yerdeyi aynı anda gördü, ondan böyle adam sinirlendi ya.
Sevil: Adam kapının önüne koydu ya kışkışladı resmen bizi.
Ayçin: Ayy, bakışlarını gördünüz müü? Bakın ben size bişey söyliyim, bu adam deli meli olmasın, hıı? Bi tane film vardı şimdi hatırladım size de anlatıyım, adam böyle matematik dehasıydı, ondan sonra.. .... (hoparlörün sesleri biraz anormal çıkarmasından dolayı pek anlamadım bu kısmı) rus ajanı falan zannediyodu o filmde..
Ekrem: aaaahahhahhhhh! Ulan koskoca profesörü itin... gözüne soktunuz.
Cihan: Beyler siz onu bunu bırakın da, bu adam bize ders vericek mi?
Sevil: Verse de hayır gelicek mi?
Ayçin: Aaayyy. Paramızla rezil olduuk. Paramızla rezil olduk yaa.
Ekrem: Allah Allaah. Ya sadece zamanlama hatasıydı tamam mı. Yarın sabah erkenden geliriz, adamın gönünü alırız, iş, tatlıya bağlarız tamam?.
Cihan: Bakın olmazsa bu sefer yakanızı kurtaramazsınız ona göre, yemin ederim.
Sevil: Olmadı yarın karakola gideriz. Başka yapıcak bişey kalmadı dimi.
Cenker: Tamam, gidersiniz. Ama.. Burda farkında olmadığınız bi gerçek var ortada..
Ekrem: Evett! 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Icon_lol
Ayçin: Neymiş o.
Cenker: Adam gelmiş geçmiş en iyi hoca. Ya araştırın, tek başına 100 dersaneye bedel. Şanslısınız, ayağınıza kadar getirdik hocayı.
Sevil: Peki ben niye kendimi şanslı hissedemiyorum acaba?
Cenker: Bize güvenin. Daha doğrusu ona güvenin.
Ekrem: Zaten başka da şansınız yok, öyle değil mi? Yarın sabah erkenden buraya geliyoruz, adamla insan gibi konuşuyoruz, işi tatlıya bağlıyoruz. Tamam? Hadi şimdi naş.1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical
Ayçin: Ben bu işten hiçbişi anlamadım valla.
Ekrem: Haadi naş, hadii. 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical

-Oğlum sen şuursuz musun?
- Ben mi? Yoo şuurluyum hocam. 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical

- Matematikte 38 yapmışsın diğerleri boş?
Ekrem: Hocam çok üstüne gitmesek..
Neşet: Niye hassas ruhu mu incinir?
Ekrem: Yo hassas olan ruhu değil..
(Cenker kusmaya başlar)
Ekrem: Midesi!

Cenker:Bak bnmkindede diyoki 2 çorba kaşığı kekik otu 1 litre kaynarsuyla haşlanıp demlenmesinin
Ardından sıcak olarak bi termosa doldurulup 15 dk.da bir yemek kaşığıyla içirilir diyo

Ekrem:O ne lan öyle kocakarı sitelerndemi gezyosun 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical
Kocakarı demişken oğlum sevil'i gördünmü lan Sürekli bana saldırıyo .
Cenker: haaa.. kız bayılıyo sana belli 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-in_love
Ekrem: hahahaha.. O bayılsında Neşet bayılmasın

Ekrem:bi filmde vardı bu böle hocası garip garip seyler yaptırıyodu öğrencisine
Sevil:Karete Kid böyle karete hocası çocuğa duvar falan boyatıyodu

Ekrem:he... [ bakış1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-in_love ]

SORU=> Neşet:Bi adam dikdörtgen şeklinde her cephesi güney manzaralı bir ev yapıyor.
O evi kocaman bir ayı ziyaret ederse ayı ne renk olur
Ayçin:e ayı kahverengi olur bide kutu kolanın üstünde ayı varya bi o beyaz 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical
Sevil: o kola ayısı değil kutup ayısı cnm
Ayçin:haa.. ikiside ayı cnm
Sevil: haa kutup ayısı tabii beyaz olur tabi yaa
Cenker: evni kuzey kutbuna yapmış çünkü
Sevil: Çak
Ekrem1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Icon_frowneko kıskanç bakışlarıyla1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-in_love) Kutupta evmi olur ya Allah Allah 1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri Img-hysterical

alıntıdır...

birazda benden

1. Bölüm Ve 2.ci Bölüm Replikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 7. Bölüm Replikleri
» 6. Bölüm Replikleri
» Çakıl Taşları 3.Bolum Replikleri
» Çakıl Taşları 4. Bolum Replikleri
» Çakıl Taşları 5. Bolum Replikleri