Çakıl Taşları Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çakıl Taşları Dizisi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

aRKaDaŞa MeKTuP(çok maTRaK)

2 posters
YazarMesaj
UpSs KRaLiÇé
Moderatör
Moderatör
UpSs KRaLiÇé

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 551
Rep Gücü Rep Gücü : 2
Beceri Puanı Beceri Puanı : 1401
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : AnKaRa

aRKaDaŞa MeKTuP(çok maTRaK)  Empty
MesajKonu: aRKaDaŞa MeKTuP(çok maTRaK)    aRKaDaŞa MeKTuP(çok maTRaK)  EmptyCuma Tem. 23, 2010 10:38 pm

Ey benim candan ciğerden, tuzdan biberden sevgili çok neşeli, hal hatır kahve ortası kelebek yumurtası, kızların hastası arkadaşım merhaba!...

Sarılıp sakladığım gül suyu şişesinden, kalbimin en derin köşesinden, alemin neşesinden benden uzak gözlerinden öperim. Hal hatırdan birkaç satır yazması bizden, okuması ve gülmesi senden.

Arkadaşım, nasılsın iyimisin? iyi ve neşeli olmanı, seni ve beni, kızlardaki bedeni, gemideki yelkeni, dünyada olup biteni, asker ocağında sevda çekeni, canlı cansız kara sevdayı, dağı, taşı, köydeki kazı, havadaki yıldızı, sandıktaki bezi, duvardaki sazı, raydaki treni, arabadaki freni yaratan Yüce Allah'tan dilerim. Senden beni soracak olursa canım sağdır.

Kapılmışım dünya kervanına mutlaka gideceğim kızların yanını, arkadaş ben burda öyle bir derde düştüm ki sorma! En büyük doktara çıktım. Bana şu reçeteyi yazdı. Ben bu ilacı burada bulamadım sen bulursan gönder...

25 mısır darısı, 75 tekel birası, 30 yumurta sarısı, 3 şişe konyak, 5 tane manyak elma gibi yanak, kiraz gibi dudak, karpuz gibi kalça, 5 kilo salça, 1 kilo tuz, 3 kilo muz, 15 tane buz, 18 yaşında öpülmemiş bir kız... Bunların hepsini bir fındık kabuğuna doldur 25 gün kaynat, 30 gün oynat, 15 gün sağut, 7 gün karıştır ve acele şu adrese gönder:

Gitti gelmez tümeni, dağıldı toplanmaz tugayı, deliler olayı, şoförler takım berduşlar mangası....

Bu adreste bulamazsan, ikinci adrese gönder:

Çocuklarda yarışçı, caddelerde barışçı, aralarda ortamcı, köyde bekçi, evde döşekçi...
nslnr

nslnr

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 247
Rep Gücü Rep Gücü : 6
Beceri Puanı Beceri Puanı : 304
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : Trabzon

aRKaDaŞa MeKTuP(çok maTRaK)  Empty
MesajKonu: Geri: aRKaDaŞa MeKTuP(çok maTRaK)    aRKaDaŞa MeKTuP(çok maTRaK)  EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:02 pm

çok komik yaa 25 mısır darısı 75 tekel birası aRKaDaŞa MeKTuP(çok maTRaK)  Icon_biggrin

aRKaDaŞa MeKTuP(çok maTRaK)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğuş - Sevenlerime Mektup