Çakıl Taşları Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çakıl Taşları Dizisi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ümitin sevgilisi var mı???

YazarMesaj
türkümit<3ebru

türkümit<3ebru

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Rep Gücü Rep Gücü : 0
Beceri Puanı Beceri Puanı : 19
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : çorlu

ümitin sevgilisi var mı??? Empty
080910
Mesajümitin sevgilisi var mı???

I love you
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

ümitin sevgilisi var mı??? :: Yorum

(zeynep)
Geri: ümitin sevgilisi var mı???
Mesaj Salı Eyl. 14, 2010 4:47 am tarafından (zeynep)
böyle yakışlı bir erkeğin
kız arkadaşı olmaz mı
sizde bir alemsinizz!!! Smile
layla
Mesaj Ptsi Eyl. 27, 2010 1:50 am tarafından layla
tabi vardır sizle çıkcak deil ya
türkümit<3ebru
Mesaj Ptsi Eyl. 27, 2010 8:31 pm tarafından türkümit<3ebru
ben bizmle çıkçak demedim sadece kim olduğunu merak ettim:)
türkümit<3ebru
Mesaj Perş. Eyl. 30, 2010 9:52 pm tarafından türkümit<3ebru
Heygirl Dergisi Ekrem in Röportajı

Ümit İbrahim KantarcıLar (Ekrem)Aslında bir tiyatrocu.Müjdat Gezen Konservatuarı'nı bitirdi.Şimdi Maltepe Üniversitesi'nde burslu olarak okuyor.O kadar iyi bir elektiriği var ki sohbetine doyum olmuyor!<span>BU PROJEYE DAHİL OLDUĞUNDA VERDİĞİN TEPKİ NE OLDU?</span>-Çok sevindim,çünkü senaryoyu çok beğendim.Ters to...kat bir konusu var.Genelde gençlerin lise zamanı gösterilir,sonra üniversiteye giderler ve üniversitenin zorlukları anlatılır.Ama üniversiteyi kazanamayanları kimse düşünmez.Bu onların hayatını anlatan bir dizi.İlk bölümünden beri hikayesi çok güzel!Tims Productions'ın işleri zaten her zaman iddialıdır.

<span>HAYDİ BİRAZ AŞKTAN BAHSEDELİM!ŞU AN BİR SEVGİLİN VAR MI?</span>-Yok.Gerçekten aşık olmaya çalışıyorum,çıktığım kızın gözlerine bakıyorum.Hakikaten içimden gelerek güzel şeyler söylüyorum.Karşımda romantizmden anlamayan insan ise bana şunları söylü...yor;"Sen kim bilir,kaç kıza bunları söylemişsindir?Zaten oyuncu değil misin? Kesin yalan söylüyorsun!" Ben sana güzel bir şey söyledim orada.Al işte kime aşık olasın?Hiç şevkim kalmıyor!<span>BELİRLİ BİR TİPİN VAR MI?</span>-iNSAN OLSUN YETER!Güzelliği,çirkinliği önemli değil!Sarışın olsun,ama en sonunda bir esmer gelsin ve aklımı başımdan alsın

<span>BOŞ ZAMANLARIN OLDUĞUNDA NELER YAPARSIN?Hasta bir Fenerbahçeli'yim.Boş zamanlarımızda Kavak Yelleri ile maç yaparız ve onları yeneriz:) Sarp Apak ve İbrahim Kendirci'yle günlük hayatımızda da görüşüyoruz.İbrahim zaten Antalya'dan benim çoc...ukluk arkadaşım.Aynı liseye gittik,aynı tiyatroda oynadık.Ayrıca Playstation severim,kitap okumaya çalışırım ve özellikle karikatür kitaplarına bayılırım.</span>

ümitin sevgilisi var mı???

1 sayfadaki 1 sayfası