Çakıl Taşları Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çakıl Taşları Dizisi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

heygirl dergisi ve röportajlar

YazarMesaj
türkümit<3ebru

türkümit<3ebru

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Rep Gücü Rep Gücü : 0
Beceri Puanı Beceri Puanı : 19
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : çorlu

heygirl dergisi ve röportajlar Empty
300910
Mesajheygirl dergisi ve röportajlar

Heygirl Dergisi Ekrem in Röportajı

Ümit İbrahim KantarcıLar (Ekrem)Aslında bir tiyatrocu.Müjdat Gezen Konservatuarı'nı bitirdi.Şimdi Maltepe Üniversitesi'nde burslu olarak okuyor.O kadar iyi bir elektiriği var ki sohbetine doyum olmuyor!<span>BU PROJEYE DAHİL OLDUĞUNDA VERDİĞİN TEPKİ NE OLDU?</span>-Çok sevindim,çünkü senaryoyu çok beğendim.Ters to...kat bir konusu var.Genelde gençlerin lise zamanı gösterilir,sonra üniversiteye giderler ve üniversitenin zorlukları anlatılır.Ama üniversiteyi kazanamayanları kimse düşünmez.Bu onların hayatını anlatan bir dizi.İlk bölümünden beri hikayesi çok güzel!Tims Productions'ın işleri zaten her zaman iddialıdır.

<span>HAYDİ BİRAZ AŞKTAN BAHSEDELİM!ŞU AN BİR SEVGİLİN VAR MI?</span>-Yok.Gerçekten aşık olmaya çalışıyorum,çıktığım kızın gözlerine bakıyorum.Hakikaten içimden gelerek güzel şeyler söylüyorum.Karşımda romantizmden anlamayan insan ise bana şunları söylü...yor;"Sen kim bilir,kaç kıza bunları söylemişsindir?Zaten oyuncu değil misin? Kesin yalan söylüyorsun!" Ben sana güzel bir şey söyledim orada.Al işte kime aşık olasın?Hiç şevkim kalmıyor!<span>BELİRLİ BİR TİPİN VAR MI?</span>-iNSAN OLSUN YETER!Güzelliği,çirkinliği önemli değil!Sarışın olsun,ama en sonunda bir esmer gelsin ve aklımı başımdan alsın

<span>BOŞ ZAMANLARIN OLDUĞUNDA NELER YAPARSIN?Hasta bir Fenerbahçeli'yim.Boş zamanlarımızda Kavak Yelleri ile maç yaparız ve onları yeneriz:) Sarp Apak ve İbrahim Kendirci'yle günlük hayatımızda da görüşüyoruz.İbrahim zaten Antalya'dan benim çoc...ukluk arkadaşım.Aynı liseye gittik,aynı tiyatroda oynadık.Ayrıca Playstation severim,kitap okumaya çalışırım ve özellikle karikatür kitaplarına bayılırım.
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

heygirl dergisi ve röportajlar :: Yorum

türkümit<3ebru
Geri: heygirl dergisi ve röportajlar
Mesaj Perş. Eyl. 30, 2010 9:59 pm tarafından türkümit<3ebru

Özgün Karaman (Cenker)15 Ocak 1988 doğumlu.Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği 4.sınıf öğrencisi.Ümit'in kankası,kızların yeni gözdesi!Özgün de bu sezon çok iddialı!<span>BURADAKİ ROLÜNÜ BİRAZ ANLATABİLİR MİSİN?</span>-Cenker,bazı durumlarda çok h...eyecanlı bir tip.Bazen bu durum o kadar üst seviyelere çıkıyor ki kusabiliyor bile:) Özellikle kızlarla ilişkilerinde çok panik.Onun dışında arkadaşlarına çok önem veren,iyi bir çocuk.<span>TİŞÖRTÜNDE ORKO VAR.ÇOCUKLUĞUNDAN BERİ ETKİLENDİĞİN VE ÇOK SEVDİĞİN FİLM KARAKTERLERİ VAR MIYDI?ÖRNEĞİN HEMAN'DAKİ ORKO...</span>-Bayılırım Orko'ya:)Hollywood filmlerinde özellikle kahramanlara özenirdim tabii ki ama hiçbir zaman hayatımda "Keşke şu olsaydım ya da keşke böyle doğsaydım"dediğim kimse olmadı.Ortaokula giderken arkadaşlarım "keşke Tarkan olsaydım"gibi cümleler kurarlardı,ama benim çocukken bile böyle bir düşüncem yoktu.Kendimin dışında birşey olmak peşinde değildim.

<span>O KADAR GÜLER YÜZLÜSÜN Kİ ANLAŞAMADIĞIN İNSAN VAR MI?</span>-Çok.Çünkü çok titz biriyim.Ev arkadaşlıklarım zordur.Aynı yurtta kaldığım, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen bir arkadaşımla aynı eve çıkmıştık,iki ay beraber kalabildik.İnsanlar benimle... anlaşamıyorlar.<span>SORUN NEYDİ?</span>-Arkadaşlığımızda bir sorun yok,ama evde anlaşamıyoruz.Temizlik delisiyim.Bu bana annemden gelmiş,o da temizlik hastası.<span></span>

türkümit<3ebru
Mesaj Perş. Eyl. 30, 2010 10:01 pm tarafından türkümit<3ebru
Kaan Yılmaz (Cihan)"Aslı ile Kerem","Hayat Bilgisi","Acemi Cadı" gibi başarılı yapımlarda yer alan Kaan,şimdi de "Çakıl Taşları"nda! "ÇAKIL TAŞLARI"OYUNCULARIYLA TANIŞTIĞINDA İLK ELEKTİRİĞİN NEYDİ?"Uzun süre bu insanlarla çalışmak istiyorum..."dedim. SET ARKASINDA NELER YAŞANIYOR?Sürekli gülüyoruz.Bu işi yaptığım sürece,nerede ne yaparsam yapayım zevk alırım ama bu sette herkes çok eğleniyor. EN ÇOK KİME GÜLÜYORSUN? Asuman Dabak'a çok gülüyorum.Hakan Bilgin,Hakan Gerçek,hepsi süperler:) SANA DİZİYLE İLGİLİ NASIL YORUMLAR GELİYOR? Hep sevdiğim tarzda şeyler söylüyorlar."Dizimiz çok içten,çok güzel,güzel oynuyorsunuz"diyorlar ve açıkçası gururum okşanıyor. FACEBOOK'TAN KIZLAR NELER SÖYLÜYORLAR? "Ay kısaymış" diyenler oluyor:)

BOYU KISA OLAN BİR SÜRÜ ADAM DÜNYAYI SALLIYOR.TOM CRUİSE GİBİ ÖRNEĞİN..-Seviyorum ben boyumu zaten.KISA VADEDE HEDEFLERİN NELER? -Bu diziyi en iyi şekilde sürdürmek,güzel bir aşk hayatım var ve ona hakkını vermeyi planlıyorum.Para biriktirme...yi düşünüyorum.İLK ALMAK İSTEDİĞİN ŞEY NE? -Bir ev.

türkümit<3ebru
Mesaj Perş. Eyl. 30, 2010 10:03 pm tarafından türkümit<3ebru
Hey GirL Dergisi-Melike Emiroğlu (Ayçin) "Çekirdek Aile","Tam Pansiyon","Tadımız Kaçmasın" ve "Samanyolu"gibi dizilerde rol alan Melike,gelecek vaat eden oyunculardan!<span>TEKRAR OKUL ORTAMINDA OLMAK İSTER MİYDİN?</span>-O günler çok güzeldi benim için.Bazen geri dönmek istiyorum.Okulun eğle...cesini çok seviyordum.Tamam,yeni birşeyler öğreniyorduk ama hiç ders çalışan bir öğrenci değildim.Dersi derste dinlerdim sonra makaramı yapardım,hiç çalışmazdım:)<span>YARAMAZ MIYDIN?</span>-Evet,hem de çok.Bütün sınıfımız öyleydi.O kadar fırlama genci imkanı yok bir araya toplayamazsınız.Hala öğretmenlerimiz"Sizin gibisi hiç gelmedi"der.O yüzden çok özlüyorum.<span>BOŞ ZAMANLARINDA BAŞKA NELERLE UĞRAŞIYORSUN?</span>-Fotoğraf makinesi aldım kendime bir tane ve motorsiklet ehliyetim olacak yakında.Geçen gün sınava girdim.Fotoğraf çekmek,kafamdaki sorunları yok ediyor.Arkadaşlarımla buluşup dedikodu yapmayı da ...seviyorum.<span>KEMİK BİR KADRO VAR MI?</span>-Altı kişilik bir yakın arkadaş grubum var.12-13 senedir de böyleyiz.Piyasanın kötülüğünden de beni uzak tutan işte bu yakın arkadaşlarım olmuştur.O kadar bağlıyız ki birbirimize hep onların yanına gitmek istemişimdir.<span>FACEBOOK'TAN DİZİYLE İLGİLİ NASIL YORUMLAR GELİYOR?</span>-İyi ki bu konuyu açtınız,çünkü orada benim adıma bir sürü sahte hesap açılmış.Fotoğraflarımı çalıp,insanları ekleyip yazışıyorlarmış.Türkü'yle birbirimizi zor bulduk çünkü ikimizin de gizli profilleri.Sakın benim adıma bulduğunuz profillere inanmayın.
türkümit<3ebru
Mesaj Perş. Eyl. 30, 2010 10:07 pm tarafından türkümit<3ebru
Türkü Turan (Sevil)
"Annem" dizisiyle ekranlardaydı,Reha Erdem'in "Kozmos"sinema filminde oynadı.Snek TV'de "Zamazingo" ve Dream TV'de de Rock'ın Coke'un programı "Soundwave'yi sundu.Bu kızdan yetenek fışkırıyor,doğrusu!
SEVİL NASIL BİR KIZ,TÜRKÜ?-Çok inatçı,duygularını göstermeyen,kapalı ve gururlu bir... kız.Ama aynı zamanda insanlarla dalga geçme,şaka yapma ve kinayeli konuşma huyları da var.Aslında çok neşeli ve tatlı bir kız.Sadece insanlara açılması ve kendini ifade etmesi çok zaman alıyor.

BU KARAKTERE BENZEYEN YÖNLERİN VAR MI?-Bende duygularımı çok fazla göstermem.Duygusal kapalılık konusunda çok benziyoruz,ama onun dışında insanlarla anında kaynaşırım.Sevil'e hiç benzemiyorum bu konuda.
BOŞ ZAMANLARINDA NELER YAPIYORSUN?
-Beş... senedir fotoğraf çekiyorum.
EN ÇOK NELERİN FOTOĞRAFINI ÇEKMEYİ SEVİYORSUN?-Portreyi seviyorum.Bir gün gerçekten profesyonel anlamda fotoğrafçılık yapmak isterdim.Onun dışında gerçekten çok kitap okuyorum.Bir de sette sürekli bulmaca çözüyorum.
OKULDA NASIL BİR ÖĞRENCİYDİN?-Her zaman en tembel bendim!

DERS ÇALIŞMAYI MI SEVMİYORDUN?-Konsantre olamıyordum.Saatlerce oturup birini dinlemek bana çok sıkıcı geliyor.Sosyoloji okurken de onların bana "oku"dediği kitapları ya okumuş oluyordum ya da okumaktan keyif alıyordum.Fakat derse girmek çok... sıkıcıydı.Yine de bölümümü seviyordum.

heygirl dergisi ve röportajlar

1 sayfadaki 1 sayfası